wtorek, 25 października 2016

Świeży powiew motywacjiNa przekór jesiennej aurze, wprowadziłam trochę wiosennego powiewu na bloga. Mam nadzieję, że będzie się Wam przyjemniej go przeglądać. :) 
Chciałam też zaprosić Was na Rozliczankę na Facebooku - Rozliczanka. Na razie może nie jest jakiś super rozwinięty, ale jest to spowodowane tym, że brak odbiorców demotywuje mnie do wstawiania tam wielu rzeczy. Przyznam się, że trudno mi też znaleźć jakiś konkretny pomysł na prowadzenie profilu na Facebooku, jak i bloga. Na początku miałam trochę inne wyobrażenie o tym, jak mają wyglądać moje wpisy zamieszczane tutaj, miała być bardziej zróżnicowana tematyka, ale brak czasu zrobił swoje. Dlatego, jeśli tutaj piszę, to głównie tylko w celu podsumowania miesiąca i podania nowych postanowień. Ale postanowiłam sobie zmobilizować się do tego, żeby rozkręcić bardziej tematykę bloga oraz profil na Facebooku. Planuję też kontynuować Rozliczankę w nowym roku. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną przez ten cały czas. :)

Ostatnio myślałam o tym, że część postanowień, w większym lub mniejszym stopniu, zaczęłam realizować. Ale są dwa punkty, z którymi idzie mi naprawdę źle: napisanie 3 opowiadań na co najmniej 30 stron (jedno zaczęłam, ale padł mi dysk w laptopie i straciłam wszystkie pliki, jakie miałam) oraz praca nad swoją prezencją i podejściem do życia. Być może, praca nad samodyscypliną i systematycznością w wykonywaniu innych postanowień (gimnastyka, ćwiczenie języka, czytanie książek) w jakimś stopniu włącza się w pracę nad sobą, ale nie tylko o to chodzi. Mam dużo cech, które mnie wkurzają, a zbytnie przejmowanie się wszystkim nie pomaga mi nawet na co dzień, dlatego chciałam coś z tym zrobić. Przez tych kilka miesięcy trudno mi było zabrać się za siebie, więc te ostatnie miesiące 2016 oraz cały nowy rok będę chciała w dużej mierze na to poświęcić. 

A czy Wy, macie coś takiego, co Was wkurza w sobie? Jakieś zachowania, cechy charakteru? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz